Hakkımızda

1996 yılından bugüne sektörün içinde olan Samko Ticaret Danışmanlık Organizasyon birçok başarılı projede yer almıştır. Turizm, Bilişim, Kozmetik, E-ticaret ve Matbaa-Promosyon dallarında deneyimli, uzman ekibi ile üretici ile tüketicilerin en güvenli, en rahat, en hızlı yol ile buluşmasını sağlar. Küçük işletme sahiplerinin de büyük markaların arasında yer almasına imkân sunar ve  ülkede ekonomik piyasanın daha hızlı işlemesine imkân sağlar. Teknolojik dünyada üreticilerin birçok projesinde yer alan Samko Ticaret Danışmanlık Organizasyon üreticiler ile tüketicilerin isteklerini iyi bilir ve en kârlı ticareti sizlere sunar.


Tecrübeli kadromuz ve istikrarlı bir şekilde ilerlediğimiz vizyon ve misyonlarımız doğrultusunda sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi planlıyoruz. Firmamız, markasına değer katmak isteyen firmaların markalarını daha çok kitleye tanıtmak amacıyla kullanılan promosyon ürünlerinin ve bu ürünlerin reklam baskısı alanında çözüm ortağıdır.


Hayelebru.com, müşterilerinin temin ettiği ürünlerden tam anlamıyla yararlanmasını amaçlamaktadır. Reklam baskısı, ürün kalitesi ve ürün çeşidi markaların tanıtımında çok önemli etkendir. Bu yüzden Hayelebru.com bu konuları ön planda tutarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar.


Firmamız Perakende ve Reklam Ajansı olarak faaliyet gösteren şirketlere toptancılık düzeyinde satış yapmaktadır.


Firmamız Irak-Erbil ve  Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai ’da hizmet vermektedir. Dolayısıyla müşterilerimizin Diğer ülkelerinde oluşabilecek siparişlerini de kolay ve hızlı bir şekilde teslim edebilmekteyiz 


Promosyon ürünleri konusunda özgün tasarım ve farklılaşmanın gerekliliğini kendi bünyesinde gerçekleştirerek çözüm ortaklarına sınırsız hizmetler sunmanın mutluluğunu yaşamak ve platformda birinciliği hedefleyen Hayelebru.com markası ve logosu, Samko Ticaret Danışmanlık Organizasyon’un markasıdır.